NIKE dámská obuv, dětská obuv, pánská obuv - NIKE

online boty NIKE a obuv NIKE

boty NIKE obuv NIKE Americká firma Nike, která byla založena ještě pod názvem Blue Ribbon Sports v roce 1964 a své světoznámé jméno Nike si osvojila až v roce 1981 se specializuje nejen na sportovní boty Nike, ale i na všechny možné sportovní doplňky a oblečení, nejen pro sport, ale i volný čas.

Pokud ještě existují nějaké legendy, mezi ty nej pak určitě patří boty Nike, které spatřily světlo světa před 25 lety a jmenovali se Nike Air Force 1. Boty Nike, které dostaly své jméno podle letadla hlavy Spojených států Air Force 1, byly vyrobeny již v roce 1982 a nikdo tehdy nevěřil, že se z těchto původně basketbalových bot stane kult, který ovlivní milióny lidí na celém světě.

Firma Nike požádala o pomoc při tvorbě své nové kolekce jaro-léto 2007 slavnou stylistku Britt Bardo.

Nejoblíbenější kousek v této kolekci je top 8 in 1, který můžete nosit na 8 různých způsobů. Britt kladla důraz na pohodlí i styl, a tak se žena při nošení cítí skvěle, protože do tělocvičny se nechodíme pouze cvičit, ale je to taky místo pro různá setkávání.

Britt Bardo působí jako stylistka hollywoodských celebrit jako například, Kate Hudson, Eva Mendes, Cameron Diaz, které se radí o výběru šatů pro slavnostní příležitosti, jako jsou Oscar nebo Zlaté Glóby.